Říkají o nás

Cena od 650 Kč/m2 na realizaci napínaných podhledů včetně montáží

 

Společnost Euro Ceiling s.r.o. v průběhu tří let realizovala v mém nebytovém domě napínané podhledy celkem ve čtyřech místnostech. Pokaždé se jednalo o atypickou zakázku:
 
1) celoplošně průsvitný stropní podhled v koupelně - 12 m2 mléčná folie
2) celoplošný stropní podhled imitující zrcadlo v šatně - 10 m2 hliníková folie,
3) průsvitné "zasklení" tří atypických stropních svítidel zcela vestavěných v sádrokartonovém stropě ve tvaru kruhu o průměru 180 cm a šířce 25 cm v čekárně zubní kliniky - 10 m2 mléčná folie,
4) bílý neprůhledný obloukový stropní podhled v průjezdu - 56 m2 bílá matná folie.
 
Všechny čtyři zakázky byly dodavatelem řádně a včas dokončeny.
Jediným rozdílem v porovnání s mnohonásobně dražší konkurencí je právě mnohonásobně nižší cena za naprosto srovnatelný produkt.
 
Pro napínané stropy mohu společnost Euro Ceiling s.r.o. každému určitě doporučit jako vynikající a přitom cenově dostupnou alternativu nesmyslně předraženého Barrisolu.
 
Martin Hejtmánek
majitel komerční nemovitosti na adrese Štefánikova 203/23, Praha 5 - Smíchov

 


Dobrý den,
ještě jednou moc děkuji za zhotovení námi dohodnuté zakázky týkající se napinaného stropního podhledu. Vzhledem, že na stropě byl poraskaný panel,který jsme chtěli opravit elegantním způsobem vám se to v krátké době povedlo a vypadá to moc pěkně.A ještě ke všemu jsme nemuseli vyklízet celou místnost a vše proběhlo bez problémů.V příloze zasílám foto původně poničeného stropního panelu jak jsem slíbila. Děkuji moc za vámi dobře odvedenou práci s kterou jsme spokojeni.

Jitka Fořtová
redakce magazínu HAIR and BEAUTY


Dobry den,
Mockrát Vám děkujeme za perfektní práci týkající se napínaného stropního podhledu. Pořídili jsme tento podhled do kanceláří a vypadá opravdu stylově. Vřele doporučujeme obzvlášť do prostor s komerčnim využitím.

Martina Fortová


Dobrý den, rádi bychom Vám touto cestou poděkovali, za perfektně odvedenou práci při montáži stropu v našem obývacím pokoji. Po dlouhém hledání a rozhodování jaký způsob opravy stropu zvolit, jsme se rozhodli pro Vaši firmu a s radostí můžeme říci, že se nám naše rozhodnutí vyplatilo. Jsme velice spokojeni a vámi odvedená práce se nám velmi líbí. Ještě jednou moc děkujeme.

Manželé Irena a Zdeněk Vršecký


Dobrý den,
Rád bych poděkoval za velice rychle a čistě odvedenou práci s jejímž výsledkem jsem maximálně spokojen. Také bych rád vyzdvihnul vzorný přístup montážních pracovníků.
S pozdravem, Pavel Mihula
Ing. Pavel Mihula
NOWATRON Elektronik spol. s r.o.
 

Dobrý den pane inženýre,
rád bych Vám touto cestou poděkoval za nádherné podhledy, jejichž podsvícením se podařilo vytvořit okouzlující prostory, které zpříjemňují pracovní prostředí. Musím říct, že tato kompozice navozuje klidnou a pohodovou atmosféru nezbytnou jak pro mne, tak především pro mé pacienty. Spolupráce s firmou Euroceiling byla skutečné mimořádně vstřícná, a proto mohlo vzniknout i toto výstavní dílo. Měla by být vzorem pro mnohé stavební firmy, což by zajisté vedlo ke spokojenosti zákazníka. Dokladem je foto v příloze.
Zdraví Karel Fára
Ordinace Farmed Hostivice
 
 

Dobrý den, vážený pane Voloviku,
přijměte prosím naše velké poděkování za Vaši pomoc při realizaci našich senzorických místností.Velice si vážíme Vaší pomoci a Vašeho přístupu. Nemohu v tento moment ani zatelefonovat, protože bych asi neustála slzy dojetí. Ještě jednou mnohokrát děkuji za sebe, své kolegyně a hlavně za naše děti. Po finálním dokončení našich místností si Vás, Vaší paní i pana Valentu dovolíme pozvat k návštěvě školy.S přáním hezkého dne
Kamila Červinková a kol.

Jedličkův ústav Liberec


Dobrý den,
rádi bychom Vám moc poděkovali za perfektně vykonanou práci v našem rodinném domě.Výsledkem je úžasný strop.který vzbuzuje mimořádný ohlas u všech našich návštěv.Nejvíce jsem ocenila,že jsme nemuseli odstraňovat původní kazetové stropy a i nábytek zůstal na svém místě.Práce v obývacím pokoji a jídelně byla hotová za jeden jediný den díky profesionálnímu přístupu Vašich zaměstnanců.Ještě jednou moc děkujeme jak za Vaši práci, tak za přístup Váš pane Valento a i pana Volovika.

 Dráždanská Soňa


Dobrý den,

s napínanými podhledy jsme velice spokojení a každou návštěvu zaujmou.

S pozdravem
Zdeněk Vintr


Dobrý den, strop perfektní, vše proběhlo OK.

Baďura