Kazetové stropy – 250Kč/kus bez DPH

Stropní kazety a kazetové stropy

Stropní kazety a kazetové stropy EURO CEILING – Originální způsob využití barev u Vašeho stropu
Kazetový strop EURO CEILING je optimálním spojením ceny a kvality, které uspokojí i náročného zákazníka.

Stropní kazety EURO CEILING jsou ideální do všech komerčních i nekomerčních prostorů. Jsou vyrobeny z velice pevné fólie, která je snadno omyvatelná, neztrácí původní vzhled, jsou nehořlavé, mají nízkou hmotnost a jsou lehce vyměnitelné za jiné stropní kazety

Stropní kazety jsou vyráběny ze stejného materiálu jako jsou naše napínané podhledy. 

Do stropních kazet lze zabudovat jakékoli světlo stejné jako do minerálních stropních kazet.

 

Kazetový strop – originální design i úspora energie

Potřebujete vylepšit strop a hledáte optimální spojení ceny a kvality? Přestaňte pátrat, protože stropní kazety váš problém vyřeší.

Stropní kazety vynikají především jednoduchou údržbou, životností a precizním zpracováním. Jsou vyrobeny z velice pevné fólie, která je snadno omyvatelná, neztrácí původní vzhled, jsou nehořlavé, mají nízkou hmotnost a lehce se dají vyměnit za jiné kazety.

S designem si můžete vyhrát, protože se vyrábí v mnoha dekorech a barvách – bytové či komerční prostory tak můžete uzpůsobit k obrazu svému . Zaujmete přátele nebo zákazníky. 

Kazetový strop ale nenabízí jenom originální design, ale i úsporu energie. S využitím stropních kazet zvýšíte tepelný odpor, takže investice, kterou do instalace kazet vložíte, se vám při vyúčtování za energie rychle vrátí. Chcete se dovědět více? Obraťte se na Euro Ceiling, specialisty na kazetové stropy.

Stropní kazety jsou vhodným doplňkem při skladbě interiéru s dlouholetou životností, jejich instalace vylepší celkový dojem z prostoru a navíc ušetříte.

 

Cena za stropní kazetu – 250Kč/kus bez DPH

Může Vás taky zajímat:

Napínané stropy a podhledy

Spočitat cenu napínaného podhledu