Vyplatí se napínané podhledy?

Vyplatí se napínané podhledy?

Uvažujete o využití napínaných podhledů? Chcete zjistit, jaké výhody napínané podhledy zaručuji? Tak jste tady správně.

Možnosti instalace napínaných podhledů a stropů jsou prakticky neomezené: uplatní se stejně dobře v nové výstavbě, při rekonstrukcích a dekorativních úpravách bytů, domů, bank, obchodů a kanceláří, hotelů a restaurací, bazénů a sportovních objektů.

Díky tomu, že jsou napínané podhledy vyráběny z moderních materiálů, dosáhnete ideální roviny a optického zvýšení stropu. Bezešvost zaručuje trvanlivost materiálu a strop se nebude roztahovat. Vysoká mechanická pevnost plátna spolu s montážní lištou zajistí dlouholetou službu a spolehlivá fixace nedovolí žádné prověšení.

Montáž napínaných podhledů a stropů probíhá daleko rychleji, než úprava kterýmkoli jiným známým způsobem – 30-50 m2 je hotovo za jeden den, a to bez nutnosti vystěhování nábytku. Díky čistotě montáže nebudete mít žádnou práci s uklízením. Nehořlavost, nepraskavost, odolnost proti vodě, požární bezpečnost a ekologoická nezávadnost jsou samozřejmostí.

Rozhodli jste se pro napínaný strop? Nebo chcete více informací? Obraťte se na specialisty ze společnosti Euro Ceilling, rádi pomůžou.

<<< Zpět na seznam článku <<<